Pazar, Nisan 14Son Haberler:
Shadow

Achilles Oto Lastik

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi oldukça talep cazibeli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları nedeniyle büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihi kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan firmalar içinde yer almakta olan Achilles, çağımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etken sektöre yeni giriş yapan firmaların içine düştüğü büyük hatalardan biri olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu bölgelerde adını duyurabilmesidir. bilhassa yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları arasında yer almaktadır.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi tarafından üretilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en ünlü olanıdır. Bu hale etki eden esas faktör elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın azami performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle farklı hava şartları ve farklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

genelde drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu hesaplı fiyatlarına, en çok performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı dizi epey bir dayanıklı olabilmesi yardımı ile elde etmiştir. bununla birlikte Achilles oto lastik fiyatlarının uygun alternatifler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Oto Lastikler başlıklı makalemizde oto lastikler hakkında bilgiler verilmektedir.