Perşembe, Temmuz 18Son Haberler:
Shadow

BF Goodrich Lastikleri

Eğer bir arazi sürüşü tutkunuysanız yahut büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki direk etkileyecektir. benzeri durumlarda BF Goodrich lastikleri doğru tercihler listesinde ilk sıralardaki noktayı ile karşınıza çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 araç tiplerine hususi üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

oldukça geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile maksimum tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük hareket kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, hız kesme, durma ve dayanıklılık gibi bölgelerde alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için yoğun şekilde kritik bir faktördür. özellikle off-road, SUV ve 4×4 vasıta tipleri için söz konusu olan bu durumda BF Goodrich farkını açıkça ortaya koymakta ve size gereksinim duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran esas etkin “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak bugünlerde başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, bütün hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı benzeri nitelikleri bütün ürünlerine uygulamaktadır. bununla birlikte bu uygulamalar esnasında çeşitli aşamalarda yapılmakta olan testler sayesinde Bf Goodrich’in ürettiği bütün lastikler adeta kalitenin görülen yüzü olarak satışa sunulmakta.

özellikle uzun yolculuklarla sık sık karşılaşmakta olan kişiler için ve değişik hava şartlarının söz konusu bulunduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip olduğu geniş ürün ağı konusu için mühim bir talep ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler sayesinde üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılıyor ki, her zaman temel prensipleri öncelikle can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etkin de budur şüphesiz.

Bir önceki yazımız olan Achilles Oto Lastik başlıklı makalemizde achilles ve lastik fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.