Cumartesi, Mayıs 18Son Haberler:
Shadow

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 Zorlu Arazide Güvenlik Sağlıyor

Rubicon Trail’de off-road sezonunun başlamasıyla birlikte yerel güvenlik kuvvetleri, bölgeye bağışlanan BFGoodrich arazi lastikleri sayesinde daha güvenli bir şekilde devriye gezebildi. Rubicon Trail’in bir parçası üzerinde yargı yetkisine sahip olan Placer County Şerif Ofisi kısa bir süre önce Kaliforniya Eyalet Parkları’ndan bir hibeyle Jeep Wrangler JKU satın aldı. Jeep ,efsanevi arazide devriye gezmek ve ziyaretçileri güvenlik ve arazi kullanım kuralları konusunda eğitmek için kullanılacak. Ofise zorluklarıyla ünlü arazi ile başa çıkabilmeleri için BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 lastikleri tedarik edildi.

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 Engebeli Parkur için İdeal

Beş adet 39 inç BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 arazi lastiğinin bağışlanması ile birlikte görevli memurlar, hem güvenliklerini koruyacak hem de gelen ziyaretçileri bu konuda eğitebilecek. Şerif Ofisi’ne görevli olan Rob Dellinger: “Jeep aracımıza BFGoodrich arazi lastikleri seti Rubicon’un engebeli arazisiyle mücadele etmemiz için cömert bir şekilde bağışlandı. Lastikler, misyonumuzu gerçekleştirmemize ve araziyi güvenli ve gelecek nesiller için açık tutmamıza yardımcı olacak.”

Rubicon Trail’de Tanıtılan İlk Lastik: BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Rubicon Trail , BFGoodrich için özel bir yere sahip. BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 , 2018’de ilk defa bu zorlu arazide tanıtılmıştı. Aynı zamanda; BFGoodrich , öngörülemeyen koşullara sahip ve sürücüler için oldukça yorucu olan arazide ilk kez lastik tanıtım gerçekleştiren marka olmuştu. İlk kez bu ikonik Kaliforniya manzarasında tanıtılan BFGoodrich arazi lastikleri , şimdi aynı parkura Jeep araçlarla birlikte güvenliği sağlamak için geri döndü.

BFGoodrich Arazi Lastikleri Üstün Performans Sunuyor

Marka yöneticisi Stephen Peters: “BFGoodrich , Rubicon gibi parkurları halka açık tutmanın yanı sıra ekstrem koşullarda yüksek performansa da önem veriyor. BFGoodrich olarak görevlileri desteklemekten ve bu yolları güvende tutmalarını sağlamaktan gurur duyuyoruz. Placer County Şerif Ofisi’nin Jeep araçları için kullandığı BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 lastikler , markanın bugüne kadarki en sağlam mud-terrain lastikleri. BFGoodrich arazi lastikleri ,4×4 ve SUV araçlara ek olarak, UTV’ler için de sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Oto Lastikler başlıklı makalemizde oto lastikler hakkında bilgiler verilmektedir.