Cumartesi, Haziran 15Son Haberler:
Shadow

Falken Porsche ile Sanal Yolculuk Deneyimi Sunuyor

Falken Lastikleri , koronavirüs salgını nedeniyle seyahate çıkamamış olan sosyal medya takipçilerini özel bir yolculuğa davet ediyor. Takipçiler, üç adet video ile Avusturya’nın Zell am See şehrinden İsviçre, İtalya ve Fransa ve Monako’ya; Avrupa’nn en güzel yollarından ve duraklarından bazılarına sanal bir yolculuk gerçekleştirecek. “Pass the Wheel” isimli seyahat videolarının fragmanı hâlihazırda Falken’in YouTube Kanalında 1,7 milyon izlendi.

Yolculuk Sırasında Avrupa Manzarası Görülebiliyor

Bu yolculuğun yıldızları, Falken Motorsports sürücüsü Peter Dumbreck ile Flat6High5 blog yazarı ve otomotiv influencerı Moritz Leidel olacak. Yolculuk sırasında 1965 Porsche 911 ve bağımsız test uzmanları tarafından çok kez önerilmiş olan Falken Ziex Ecorun lastikleri kullanılacak. İkili, mümkün olduğunca dağ geçitlerini tamamlamakla görevlendirildi ve kanıt olarak her geçidi tamamladıklarında günlük gazete ile fotoğraf çekecekler. Sonuç olarak iki sürücü , farklı seyahat zorluklarını ele aldıkları on üç dakikalık bir video paylaşacaklar. İzleyiciler, Porsche ile yolculuk sırasında muhteşem Avrupa manzarasını görecek ve ikilinin sürüş sırasındaki ciddi – ve çok da ciddi olmayan – konuşmalarına tanık olacaklar.

3. Yolculuk Videosu 6 Ağustos’ta Yayınlanacak

Pass the Wheel fragmanı 15 Temmuz 2020’de yayınlandığından bu yana, Falken YouTube Kanalında 1.7 milyon görüntüleme elde etti ve ilk bölüm yaklaşık 200.000 kez görüntülendi. İkinci bölüm ise 30 Temmuz’da yayınlandı. Yolculuk videolarının son bölümü 6 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak. Güncellemeler ayrıca Instagram, Facebook ve Twitter’da paylaşılıyor.

Seyahat Doğru Lastikler ile Keyifli Hâle Geliyor

Falken Lastikleri Avrupa sosyal medya sorumlusu Evropi Dionysiadou: “Her şeyden önce, doğru lastikler ile gerçekleştirilebilecek sürüş keyfini yaşatan bir yolculuk oldu. Falken’in hem yeni arabalar hem de klasik arabalar ile seyahat ideal lastikleri bulunuyor. Aynı zamanda, bölümlerin yayınlanması #flattenthecurve’a yaptığımız katkının bir parçası ve bu zor zamanlarda hayranlarımız için evde kalmayı daha keyifli hale getirmeyi umuyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Otomobil Lastikleri için Temel Güvenlik Önerileri başlıklı makalemizde lastik bakımı, otomobil lastikleri ve sürüş güvenliği hakkında bilgiler verilmektedir.