Cumartesi, Mayıs 18Son Haberler:
Shadow

Goodyear

bugünlerde hemen hemen her trafiğe katılmakta olan insan Goodyear firmasını tanımakta ve bilmektedir. Dünyanın oto lastik üretim devleri içinde yer sektör Goodyear, markalaşma ve bilinirlik oranı konusunda dünyanın en başarılı firmaları listesinin ilk sıralarında özel bir yere sahiptir. Goodyear, güncel teknolojilerle yakından ilgilenmesi yardımıyla, “mükemmel” şekilde tanımlanabilecek oto lastikler üretmek amacıyla kendisini sürekli geliştirmektedir. bugünlerde bir çok aşırı oto lastik kategorisinde dünya çapındaki öncü şirket olmayı başarmış olmasında elbette çeşitli dallarda kaliteli ürünler üretmesinin payı büyüktür.

Can güvenliğini birinci önceliği şekilde tutan Goodyear, ikinci planda performans kadar önem verdiği sessiz, huzurlu ve konforlu bir sürüş imkanını da sizlere sunmak amacıyla çeşitli Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve dünya oto lastik sektörüne mühim katkılarda bulunmakta.

Goodyear lastik modelleri kapsamlı hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak oto lastiklerin üretimlerini gerçekleştirirken, kuru ve ıslak zeminlerde performans verebilme özelliğini de görmezden gelmemektedir. Fren mesafesinin kısalığı, kavrama düzeyi yüksekliği ve yüksek direksiyon hakimiyeti bu gibi özellikleri ile gönülleri fethetmektedir.

Güncel teknolojilerin izin verdiği ölçütlerde minimuma indirilmiş karbondiyoksit salınımı ile doğaya verdiği önemi de aleni ortaya koymakta olan Goodyear lastikleri tıpkı zamanda yakıt tüketimini de azaltmaktadır ki dünya çevre örgütlerince sevilen bir firma olma özelliğinin kaynağı da bu iki ana etkendir.

birçok üretici firmada öncelikli tercihler içinde yer sektör Goodyear, lastik sektöründe öncü bir ad şekilde gerek ana ürünlerinde, gerek alt markalarının üretmekte olduğu ürünlerde sunmakta olduğu kaliteli hizmet şartları ve garanti koşulları ile son kullanıcıların gönlünü fethetmektedir.

4×4 cipler, Off-Road araçlar, Suv tipi araçlar ve lüks araçlar için lastik üretimleri ağırlıkta olan Goodyear, bu vasıta tiplerinde konforlu, yüksek performanslı ve güvenli bir sürüş sunabildiği için tercih edilmekte.

Goodyear’ı farklı ve meşhur kılan en ciddi etkenler arasında ROF şekilde kısaltılan Run 10 Flat lastikleri de yer alıyor. halk içinde patlasa da giden olarak tabir edilen bu oto lastik modelleri, özellikle makam araçları ve VıP taşımacılık oluşturan kuruluş araçlarında tercih edilmektedir.

ayrıca sektörde önemli başarılar yakalamakta olduğu Goodyear Attention, Goodyear Eagle, Goodyear Duragrip, Goodyear Wrangler benzeri modelleri de son derece kaliteli ve güçlü çözümlerle tüketicilerin gönlünü fethetmektedir.

Bir önceki yazımız olan Fulda başlıklı makalemizde lastik fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.