Perşembe, Temmuz 18Son Haberler:
Shadow

Michelin Spotify İçin Özel “Kış Yolculuğu Şarkıları” Çalma Listesini Oluşturdu

Michelin, kış yolculuklarını keyifli bir deneyim haline dönüştürme amacıyla dünyanın en büyük dijital müzik dinleme platformu Spotify’da “Kış Yolculuğu Şarkıları” çalma listesini oluşturdu.

Yalnızca geliştirdiği lastik teknolojileri ile değil, yenilikçi pazarlama anlayışıyla da dünyanın her tarafındaki insanları “yola çıkmaya” çağıran Michelin, AdColony ile “Kış Yolculuğu Şarkıları” çalma listesini hazırlayarak Spotify kullanıcılarını kış yolculuğuna çıkmaya teşvik ediyor.

Lastik ve yol kavramlarını seyahatlerin en büyük eşlikçisi olan müzik ile bir araya getirerek Spotify kullanıcılarının beğenisine sunan firma, daha önce de hareketlilik konusunda “Michelin Rehberi” gibi ezber bozan projeler ortaya çıkarmıştı.

Michelin Spotify İçin Özel “Kış Yolculuğu Şarkıları” Çalma Listesini Oluşturdu 1

30 Şarkıdan Oluşan Çalma Listesiyle Michelin İçimizi Isıtıyor

Kış yolculuklarında içinizi ısıtacak parçaları çalma listesinde bir araya getiren Michelin, 30 şarkıdan oluşan özel listede hem anılarımızda yer edinmiş olan klasik şarkıları hem de kült olmaya aday güncel parçaları bir arada sunarak müzik ve seyahat severlere keyif dolu anlar yaşatmayı hedefliyor.

Coldplay’den Oscar and the Wolf’a, Dua Lipa’dan Travis’e sevilen birçok sanatçı ve gruba yer veren “Kış Yolculuğu Şarkıları” çalma listesi seyahat severlerin huzur dolu kış yolculuklarına keyif katmak için oluşturuldu.