Pazar, Nisan 14Son Haberler:
Shadow

Yeni Vredestein Ultrac Pro, Auto Bild Lastik Testinde Podyumu Kaptı

Auto Bild Sportscars’ın en son yüksek performanslı yaz lastikleri testinde, kısa süre önce piyasaya sürülen Vredestein Ultrac Pro etkileyici bir üçüncülük elde etti. Islak ve kuru koşullarda olağanüstü yol tutuşu ve çekişi ile övülen Ultrac Pro, kendi kategorisinde en iyi yarışmacı olarak öne çıktı.

Yüksek Performans İçin: Vredestein Ultrac Pro Yaz Lastiği

Auto Bild Sportscars, bir Mercedes AMG GT üzerinde yedi yüksek performanslı yaz lastiğini değerlendirerek hem ıslak hem de kuru koşullarda performans, güvenlik ve konfor özelliklerini inceledi. Vredestein Ultrac Pro yaz lastiği, üstün güvenlik özellikleri ve sürüş deneyimiyle övgüler aldı ve testçiler tarafından “örnek” olarak nitelendirildi.

Vredestein Ultrac Pro Yaz Lastiğinin Suda Kızaklama Direnci Nasıl?

Islak koşullarda Vredestein Ultrac Pro yaz lastiği, yüksek hızlarda bile olağanüstü denge ve stabilite sergileyerek suda kızaklama değerlendirmesinde birinciliği elde ederek hünerlerini sergiliyor. Test uzmanları frenleme ve yol tutuştaki olağanüstü performansını överek zorlu hava koşullarında güvenilirliğini teyit ettiler.

Vredestein Ultrac Pro Yaz Lastiği Frenleme Performansı

Kuru zemin koşulları altında Vredestein Ultrac Pro yaz lastiği, optimum ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlayan hassas frenleme ve yol tutuş özellikleriyle etkileyici performans sunuyor. Özellikle, sakin bir sürüş ortamı sunan oldukça düşük yol gürültüsü ile dikkat çekiyor.. Apollo lastikleri Avrupa Başkanı Benoit Rivallant, Ultrac Pro’nun performansından gurur duyduğunu ifade ederek, hem sportiflik hem de konfor taleplerini karşılamadaki çok yönlülüğünü ve etkinliğini vurguladı.

Bir önceki yazımız olan Acil Durumlar İçin Pratik Çözüm: Lastik Tamir Spreyi başlıklı makalemizde lastik tamir spreyi hakkında bilgiler verilmektedir.