Cumartesi, Mayıs 18Son Haberler:
Shadow

Hankook Lastikleri “2022 Yılın Lastik Üreticisi Ödülünü Kazandı

Ulusal Lastik Distribütörleri Birliği (NTDA), 6 Ekim’de İngiltere’nin Birmingham kentindeki Vox Konferans Merkezi’nde yıllık konferansını gerçekleştirdi ve lastik endüstrisi ödülleri dağıtıldı. Eski BBC haber sunucusu ve triatlet Louise Minchin, NTDA İcra Kurulu Başkanı Stefan Hay ve Ulusal Başkan Simon Wright ile birlikte ödüllere ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 1.000 konuk, lastik sektörü içindeki başarıları kutlamak için bir araya geldi.

Hankook Lastikleri UK, güçlü referanslara sahip diğer en iyi lastik üreticilerine karşı yarıştı. Güney Koreli premium lastik üreticisi, tüm premium rakiplerin karşısında “Yılın Lastik Üreticisi” ödülüne kayık görüldü. Kazananlar; işletme, müşteriler ve şirket çalışanları hakkında kapsamlı ayrıntılar içeren her girişi analiz eden bağımsız uzmanlardan oluşan bir panel tarafından belirleniyor.

Jüri üyeleri adına konuşan NTDA İcra Kurulu Başkanı Stefan Hay: “Jüri üyeleri, Hankook Lastikleri markasının ürün, performans, yenilik, üretkenlik ve sürdürülebilirlik alanlarında büyüyen pazar liderliğini çok ayrıntılı bir şekilde gösterdiğini hissettiler. Ayrıca, çalışanlara, müşterilere, tedarikçilere ve ortaklara bağlılık iddiaları, şirketten ve “örnek niteliğinde”, “olağanüstü” ve “benzeri görülmemiş” desteğinden övgüyle bahseden bir dizi parlak referansta kanıtlanmıştır. Hankook’un bu ödülün çok değerli bir kazananı olduğuna oybirliğiyle karar verildi.”

Ödül, Hankook Lastikleri İngiltere Satış Direktörü Paul Emery ve Pazarlama Müdürü Zoe Baldwin’e verildi. Ödülü alan Paul Emery: “Biz Hankook’ta nispeten küçük bir ekibiz ve Birleşik Krallık lastik endüstrisinin Hankook işletmesinin gücünü fark etmesinden son derece gurur duyuyoruz. Bu gerçekten bir ekip çalışması ve bir ekip ödülü.”

Ayrıca Hankook, Ulusal Başkan’ın “Lastik Endüstrisine Olağanüstü Katkı” ödülünü Roadside Safety Ltd’den MD’si Stuart Powell’a takdim etti. Roadside Safety Ltd; nakliye, lojistik, yol kenarı kurtarma ve lastik takma endüstrisi için bağımsız bir eğitim kuruluşu. Ödülü Hankook adına Paul Emery, Louise Minchin ve NTDA Ulusal Başkanı Simon Wright ile birlikte sundu. Stuart, İngiltere genelinde mesleki standartların geliştirilmesi ve lastik teknisyenlerinin işe alınması, eğitimi ve öğretimine yönelik uzun yıllar boyunca gösterdiği olağanüstü bağlılık nedeniyle ödül aldı.

Ödülü takdim eden Paul Emery: “Bu ödül, güvenlik, standartları yükseltme ve başkaları için ticareti geliştirme ile ilgili bireysel fedakarlığı tanımaktadır ve bu ödülü uzun yıllardır nakliye ve lojistik sektörünü destekleyen Stuart’a vermekten mutluluk duyduk.”

Bir önceki yazımız olan Yeni BKT EM 933 Super Lastikler Piyasaya Sürüldü başlıklı makalemizde bkt em 933 hakkında bilgiler verilmektedir.