Cumartesi, Mayıs 18Son Haberler:
Shadow

Özel Ekipmanlar İçin Tüm Hava Koşullarına Uygun Lastikler

Çinli lastik üreticisi, greyderler ve yükleyiciler için tasarlanan Double Coin REM-2S lastiklerini ürün yelpazesine ekledi. Çinli Double Coin şirketi, hem karda hem de sert yüzeylerde yüksek tutuş için optimize edilmiş ve greyderler, yükleyiciler vb. üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış Double Coin REM-2S tüm hava koşullarına uygun iş makinesi lastiklerini tanıtmıştır. Lastik ilk kez Las Vegas’ta düzenlenen Con Expo 2023 İnşaat Ekipmanları Fuarı’nda görücüye çıkmıştır.

Double Coin Lastik Desenleri Nasıl Geliştirildi?

İş makinesi lastiği geliştiren şirket, lastiklerin kar, buz, çakıl ve yumuşak kumlu topraklarda daha fazla çekiş gücü sağladığını ve desenlerinin hızlı bir şekilde kendi kendini temizlemesi için geliştirildiğini de belirtmektedir. Ayrıca, düz temas alanı ve büyük sırt blokları lastikleri daha dayanıklı hale getirmektedir.

Geliştirilen İş Makinesi Lastiği En Zorlu Kış Koşullarına Dayanıklı

Double Coin’in OTR Lastik Bölümü Ürün Müdürü Tony Cresta, “REM-2S’nin piyasaya sürülmesiyle, müşterilerimizin gereksinimlerini daha iyi karşılamak ve kış mevsiminin zorluklarını aşmalarına yardımcı olmak için teklifimizi genişletiyoruz” demiştir. İş makinesi lastiği, en zorlu kış koşullarında etkili bir şekilde çalışmasını sağlayan yönsüz sırt deseni ve çok sayıda kılcal kanal ile donatılmıştır. Buna ek olarak, kauçuk bileşimi nedeniyle lastikler her türlü hava koşulunda çalışmaya uygundur ve ayrıca genişletilmiş bir kaynağa sahiptir.”

Double Coin REM-2S İş Makinesi Lastiği Hangi Ebatta Çıkıyor?

Double Coin REM-2S iş makinesi lastiği 20.5R25 ebadında mevcut olup, gelecekte 14.00R24 ve 17.5R25 ebatlarının da seriye eklenmesi planlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Nokian Lastikleri Anahtar Bayrak Sembolü Kazandı başlıklı makalemizde anahtar bayrak, Key Flag Symbol ve nokian lastik hakkında bilgiler verilmektedir.