Cumartesi, Haziran 15Son Haberler:
Shadow

Hankook Dynapro MT2 İki Ayrı Pikap için Orijinal Ekipman Oluyor

Hankook Lastikleri Amerika, hem 2021 Chevrolet Silverado hem de GMC Sierra için orijinal ekipman lastikleri sağlayacak. Her iki pikap da fabrikadan 275/70R18 ebadındaki Hankook Dynapro MT2 lastikleri ile çıkacak.

Hankook Dynapro MT2 Yüksek Dayanıklılık Sunuyor

Hankook Dynapro MT2; ekstra sağlamlık, yüksek çekiş gücü ve delinmeye karşı koruma sağlayan agresif omuz bloklarına sahip. Hankook çamur lastiği, aynı zamanda taşların dişler arasında birikmesini önleyen bir tasarım sunuyor. Lastik, arazi koşullarında darbelere karşı güçlendirilmiş yanak bölgesi ve sırt blokları ile sunuluyor. Hankook MT lastiğin, üç katmanlı karkası yüksek dayanıklılık sağlıyor.

Hankook Dynapro MT2 Agresif Tasarımıyla Öne Çıkıyor

Hankook Ar-Ge Merkezi başkan yardımcısı Kijong Kil: “Hankook Dynapro MT2, şimdiye kadar sunduğumuz en agresif sırt desenine sahip. Bu da ağır hizmet tipi Silverado ve Sierra araçlar ile mükemmel uyuma sahip olmasını sağlıyor. Hankook Dynapro MT2’nin geliştirme sürecinde yeni kalıp teknolojisinden ve 3 boyutlu simülasyon yazılımından yararlanıldı. Hankook mud terrain lastiği, bu sayede gürültüyü azaltırken dayanıklılığı arttırabilen yanak ve sırt tasarımına sahip.”

Hankook Çamur Lastiği Arttırılmış Konfor Sağlıyor

Hankook orijinal ekipman lastikleri bölümü başkanı Hyunjun Cho: “Hankook Dynapro MT2’yi tasarlarken direksiyon performansına ve sürüş konforunun arttırılmasına özellikle önem verdik. Sonuç olarak bir arazi lastiği olmasına rağmen yol performansı da oldukça iyi”
“The Dynapro MT2 is equipped with the most aggressive tread pattern that we have ever offered, making it a great fit for the heavy-duty Silverado and Sierra. We developed the Dynapro MT2 with a new split mold technology and 3D simulation software that allows for a more aggressive tread with a seamless sidewall that helps reduce noise and improve durability.”

Bir önceki yazımız olan Pirelli P Zero RA WRC İspanya Rallisi’nde başlıklı makalemizde pirelli lastikleri hakkında bilgiler verilmektedir.