Cumartesi, Mayıs 18Son Haberler:
Shadow

Prinx HiFleet HL1 Tüm Hava Koşullarına Uygun Ticari Lastik

Çinli Prinx Chengshan’ın Kuzey Amerika bölümü olan Prinx Lastikleri, kullanıcı teslimatlarında kullanılan ticari araçlar için özel olarak tasarlanmış yeni bir lastiği piyasaya sürdü. Prinx HiFleet HL1, kar tanesi işaretinden (3PMSF) de anlaşılacağı üzere kış da dahil olmak üzere tüm hava koşullarında üstün performans gösteren çok yönlü bir lastik olacak. Daha önce tanıtılan Fortune Tormenta LMD modelinin başarısı üzerine inşa edilen HiFleet HL1 lastikleri, aynı sırt desenine sahip olmakla birlikte gelişmiş performans ve dayanıklılık için gelişmiş özellikler içermektedir.

Ödün Vermeyen Dayanıklılık ve Hasar Direnci

Prinx HiFleet HL1 ticari lastik, bordürlerle karşılaşma sonucu hasar riskini önemli ölçüde azaltan özel bir kauçuk bileşiminden üretilmiştir. Bu yenilikçi yapı, lastiklerin genel gücünü ve uzun ömürlülüğünü artırarak onları zorlu son kilometre teslimat operasyonları için ideal hale getirir. İster kalabalık şehir sokaklarında geziniyor ister zorlu arazilerden geçiyor olun, bu lastikler günlük ticari kullanımın zorluklarına dayanacak şekilde üretilmiştir.

Zorlu Hava Koşullarında Güvenlik ve Performans

Son kullanıcıya teslimat operasyonlarında, özellikle de olumsuz hava koşullarında güvenlik çok önemlidir. Prinx HiFleet HL1, güvenlik ve performansı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir sırt desenine sahiptir. Dört geniş uzunlamasına kanal ve keskin kenarlı derin kılcal kanallara sahip bu lastikler, mükemmel çekiş ve kavrama sağlayarak zorlu hava koşullarında bile denge ve kontrol sağlar. 3PMSF kar tanesi işareti, kış koşullarıyla başa çıkma kabiliyetlerini onaylar ve onları dört mevsim kullanım için güvenilir bir seçim haline getirir.

Bir önceki yazımız olan Continental Yaz Sezonunda Yaz Lastiği Kullanımı Konusunda Uyarıyor başlıklı makalemizde continental lastikleri hakkında bilgiler verilmektedir.