Cumartesi, Mayıs 18Son Haberler:
Shadow

PETLAS A Milli Erkek Basketbol Takımı İçin Tüm Sporseverlerin Desteğini İstiyor

Küresel ölçekte bir marka olma özelliği ile Türkiye’yi Dünya’ya tanıtan yerli sermaye PETLAS, A Milli Erkek Basketbol Takımı için resmi sponsor olarak verdiği desteği yeni reklam filmi ile taçlandırdı.

Yeni reklam filmi içerisinde PETLAS, Çin’de düzenlenecek olan 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası’na katılım sağlayacak A Milli Erkek Basketbol Takımımız için spor sevenlerin desteğinin önemini vurguluyor.

Milli takıma “Asla Durma PETLAS Yanında” sloganı ile seslenen PETLAS’ın 11 Şubat 2019 itibariyle gösterilmeye başlanan reklam filmleri Havas İstanbul tarafından hazırlandı.

Keyifli bir anlatım dili kullanan reklam filmleri içerisinde farklı spor dallarını izleyen seyirciler için özel yere sahip spor spikerleri, A Milli Erkek Basketbol Takımı’nı diğer spor branşlarının dili ile anlatıyor.

Futbol branşında Cem Yılmaz’ın, motor sporlarında Serhan Acar’ın ve boks alanında Yücel Tugan’ın anlatım gerçekleştirdiği reklam filmi, bütün spor branşlarının takipçilerinin A Milli Erkek Basketbol Takımı’na destek olmalarını istiyor.

Kampanya dahilindeki tüm reklam filmleri aşağıda yer almaktadır:

Petlas Futbol-VAR:

Petlas Futbul-CEDI:

Petlas Futbol-Penaltı:

Petlas Motor Sporları:

Petlas Boks:

Bir önceki yazımız olan Michelin Agilis Alpin Kış Lastikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.